Víťaz Physical 100’s si po vyčerpávajúcej záverečnej úlohe odniesol domov poriadnu sumu peňazí

Kórejská realitná séria spoločnosti Netflix, Physical 100, konečne dosiahla svoj koniec – ale kto bol víťazom poslednej úlohy?

Keď to padlo Netflix dňa 24. januára 2023, Fyzické: 100 okamžite získal trakciu nielen v Južnej Kórei, ale na celom svete. Fanúšikovia mali pocit, akoby si s hráčmi skutočne vytvorili puto. So strachom sme sledovali, ako sa hojdajú nad bazénom, hrali vyčerpávajúcu hru tagov a dve hodiny držali nad hlavami balvan.

Think: Squid Games, Ninja Warrior a Total Wipeout sa spojili do jednej hernej show a víťaz je len jeden. Presne tak, relácia má zredukoval to len jednému nadčloveku zo 100 súťažiacich, s ktorými šou začala.

Woo Jin-yong vyhral Fyzických 100.

Štyria súťažiaci súťažili po boku Woo Jin-yonga v piatej a poslednej úlohe; Jo Jin-hyeong, Park Jin-yong, Kim Min-cheol a Jung Hae-min.

Woo Jin-yong vyhral hru nad Jung Hae-minom, čo znamená, že vyhral odmenu 300 miliónov vyhral; to vychádza na približne 244 000 dolárov.

Preskúmané záverečné súťaže

V epizóde 9 sa zúčastnili štyroch hier, počnúc preťahovaním lanom, kde bol vyradený Kim Min-cheol. V druhej hre súťažiaci pracovali vo dvojiciach, aby zistili, kto dokáže prehodiť najviac políčok na ich farby.

Zvíťazili Jung Hae-min a Park Jin-yong Jo Jin-hyeong a Woo Jin-yong sa opäť pustili do súboja o tretie miesto. Jo Jin-hyeong bol potom vylúčený.

ako urobiť vlastné chemické čistenie

Tretia hra bola pípacím testom, v ktorom každý z troch súťažiacich bežal v trojuholníku a vracal sa tam, kde začali pred ďalším signálom. V dôsledku toho bol Park Jin-yong vylúčený.

V poslednej hre vyhrali poslední dvaja súťažiaci Woo Jin-yong a Jung Hae-min súťažil v a vyčerpávajúce výzva na ťahanie lana. Súťažiaci museli ťahať lano, kým sa neuvoľnilo, a potom udierali druhým koncom do trupu súpera, aby vyhrali súťaž.

• ČÍTAJ VIAC: Shim Euddeum a Cha Hyun-seung boli priatelia pred Physical 100